Marie Rottrová na kole - Výlet plný zmatků!

5. září 2009 v 17:02 |  Rok -2008-
7.8.2008

MR
Marie Rottrová v létě bere ráda do rukou místo mikrofonu řidítka.

Zpěvačka Marie Rottrová (66), kterou proslavily písničky jako Lásko, voníš deštěm, Markétka či Řeka lásky, tráví léto opravdu aktivně! Deník Aha! ji v úterý přistihl s přítelem, podnikatelem Milanem Říhou (51) a jeho dospívajícím synem Karlem na cyklistickém výletu. Trojice déle štelovala kola, než jela, a také drahnou chvíli bloudila, než našla cyklostezku!

Zpěvačka vyrazila se svým mužským doprovodem z domu v Praze-Kolovratech do malé vesnice Louňovice nedaleko Jevan autem. Už v tu chvíli nastalo první bloudění. Osádka vozu se v Louňovicích snad desetkrát ptala na cestu každého, koho potkala, a tak neustále couvala.

Když auto konečně dorazilo na místo, cyklisté půlhodinu seřizovali kola, než vůbec vyrazili. K dobru se jim dá přičíst, že všichni měli na hlavě helmu!

Po padesáti metrech následovala další servisní přestávka a po pár desítkách metrů ještě jedna. Trojička na kole projezdila Louňovice křížem krážem několikrát, než narazila na kýženou cyklostezku. Asi ani paní Marie, ani její partner nemají orientační smysl v krvi, a kompas by tak měli mít v základní výbavě. "Cože, vy jste nás viděli? Ajajaj! Pravda, trochu jsme bloudili. Chyběla tam značka k té stezce," řekla nám včera zaskočená Marie Rottrová. Se svým současným Mužem č. 1 (již předtím byla dvakrát vdaná) a jeho pubertálním synkem pak na kole trávili další hodinku. Slušný výkon!

Myslíš, že na tom půjde jezdit?To bychom se na to podívali.Ještě ti trochu přizvednu sedlo!

Jé, jede to samo!
Marie Rottrová, Milan Říha
Karel, Milan Říha, Marie Rottrová
Milan Říha, Marie Rottrová
Marie Rottrová
---Zdroj-AHA---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.